CHIEF DARK HORSE
De luchtgekoelde Thunderstroke 116 levert een machtige 162 Nm aan koppel zodat je in elk van de 6 versnellingen meer dan voldoende vermogen hebt om alles en iedereen achter je te laten.
OPVALLEND DESIGN
Het eenvoudige, doeltreffende design met spatborden in bobber-stijl, zichtbare achterschokdempers en een gelast frame van stalen buizen geeft deze motorfiets een opvallend uiterlijk. Een ideale basis voor een volledig aan je eigen smaak aangepaste ride.
ZWART TOT IN DE DETAILS
Een volledig zwart uiterlijk met premium glanzend zwarte details.
19” BEWERKT GEGOTEN WIEL
Het 19” bewerkt gegoten voorwiel met ABS geeft de motorfiets een extra stoere uitstraling en vraagt erom de gashendel open te trekken.
VOL VERTROUWEN RIJDEN.
Met zijn lage zitpositie, solozadel en centraal geplaatste voetsteunen die ervoor zorgen dat je voeten zich onder je lichaam bevinden geeft de Chief elke rijder maximale controle.